EN

Ana Bilgi yükseltme

Bilgi her bir kategoride belirli bir sırada yer alır. Sonraki sırada bulunan Bilgilerin kilidini açmak için ona bağlı önceki Bilgileri öğrenmeniz gerekir.

Ana Bilgiyi yükseltmek için simgesine basmanız ve yükseltmeyi nasıl yapmak istediğinizi seçmeniz gerekir: Altın karşılığında anında veya kaynak karşılığında zaman içerisinde.

Yükseltilebilecek Bilgilerin parlak renkli simgesi, kullanılamayan Bilgilerin ise gri simgesi vardır.

Bilgiyi ancak kademeli olarak, her seferinde bir seviye yükseltebilirsiniz. Örneğin Bilgiyi 1'inci seviyeden doğruca 4'üncü seviyeye yükseltemezsiniz. Ayrıca, belirli bir Bilginin kilidini açmak için belirli seviyede Bilgi Mabedinizin olması gerekir.

Bir seferde sadece bir Bilgiyi, özel Kahin öğesiyle de iki tanesini yükseltebilirsiniz.

Bilgi yükseltmesinin tamamlanmasına 5 dakikadan az süre kaldıysa, "Hızlandırmalar" düğmesinin yerini mor "Ücretsiz" düğmesi alır; buna basarak yükseltmeyi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz otomatik tamamlama zamanı VIP statüsünü etkinleştirdiyseniz veya belirli bonuslara sahipseniz artırılabilir.

Bilgi Mabedinde belirli Bilgileri yükseltmek için El Yazmalarına ihtiyacınız var. Kişisel Görevleri tamamlayarak onlara sahip olabilir veya onları Klan Mağazasından ve Banka tekliflerinin bir parçası olarak satın alabilirsiniz.

Uber İstilacılara yönelik saldırılar da size El Yazması elde etme şansı tanır. Bunları alma ihtimaliniz yükselttiğiniz Yeteneklere, öğrendiğiniz Bilgiye ve Kahramanın İstilacılarla savaşırkenki askeri özelliklerini artıran hızlandırıcılara bağlıdır. Sahip olduğunuz El Yazmalarının sayısını Öğelerim penceresindeki Kaynaklar sekmesinden görebilirsiniz.

6. Kademe Birlikler kategorisinden Bilgiler öğrenmek için Totemlere, 7. Kademe Birlikler kategorisinden olanları öğrenmek içinse Obsidiana ihtiyacınız vardır. Bu öğeleri Müsabakalardaki kontrol noktalarını geçme karşılığında ödül olarak, sıralamalarda üst sıralarda yer alarak alabilir veya Banka tekliflerinin bir parçası olarak satın alabilirsiniz.

Was the article helpful?

Need help?

Get in touch. We'll be happy to help!

Ask a question
Topics